Vimlig.se
Vimlig.se on Facebook

2014-07-26 Rebeat (TC, Umeň)

2014-07-19 UxU-festival: artisterna (Hedlundadungen, Umeň)

2014-07-19 UxU-festival: vimmel (Hedlundadungen, Umeň)

2014-07-18 UxU-festival: artisterna (Hedlundadungen, Umeň)

2014-07-18 UxU-festival: vimmel (Hedlundadungen, Umeň)

2014-05-31 Brńnnbollsyran: Artisterna (Campus, Umeň)

2014-05-31 Brńnnbollsyran: Vimmel (Campus, Umeň)

2014-05-30 Brńnnbollsyran: Artisterna (Campus, Umeň)

2014-05-30 Brńnnbollsyran: Vimmel (Campus, Umeň)

2014-05-24 Kulturnatta (TC, Umeň)

2014-05-17 Premińrhelg (Bňten, Umeň)

2014-05-17 Saturday Affairs (TC, Umeň)

2014-04-30 Brńnnbollsyran Kick Off (Lokal, Umeň)

2014-04-12 Saturday Affairs (TC, Umeň)

2014-04-05 Northern Tactics + Wiklander (TC, Umeň)

2014-03-29 DJ My (TC, Umeň)

2014-03-22 Grńv 2014: Guldspaden (─pplet, Umeň)

2014-03-22 House Arrest (TC, Umeň)

2014-03-01 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2014-02-28 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2014-02-08 Northern Tactics x Yallknowitshaso x Wiklander (TC, Umeň)

2014-02-01 Saturday Affairs (TC, Umeň)

2014-01-25 House Arrest (TC, Umeň)

2014-01-18 Sńsongspremińr (TC, Umeň)

2013-12-26 Annandagen: Folkets Bas (TC, Umeň)

2013-12-25 Juldagen: Folkets Bas (TC, Umeň)

2013-12-21 LaN GUrLs x wifi_B0iz (TC, Umeň)

2013-12-18 Codemill + Coldwood 15 ňr (Scharinska, Umeň)

2013-12-14 Luciafest (TC, Umeň)

2013-12-11 Umeň DJ Challange (TC, Umeň)

2013-12-07 Northern Tactics x Wiklander (TC, Umeň)

2013-11-30 Discobelle, Simon Seiyer, Blondino (TC, Umeň)

2013-11-16 Holly Astera + Blondino + Backlund (TC, Umeň)

2013-11-09 Eka x Academics x Simon Seiyer (TC, Umeň)

2013-11-02 Greyscale Halloween (TC, Umeň)

2013-10-26 Robert Dinero x Davr (TC, Umeň)

2013-10-19 Blondino x Alex Valijani (TC, Umeň)

2013-10-19 Reunion (Scharinska, Umeň)

2013-10-12 Northern Tactics + Dan Wiklander (TC, Umeň)

2013-10-05 Cassandra x Rascal (TC, Umeň)

2013-09-28 D÷dselectro: Blondino + Peder Backlund (TC, Umeň)

2013-09-21 Random Bastards (TC, Umeň)

2013-09-14 Northern Tactics + Hasan Ramic + Academics (TC, Umeň)

2013-09-07 Cassandra & Vadette (TC, Umeň)

2013-08-31 Electropical is Dead (TC, Umeň)

2013-08-31 Sj÷slag: Bart÷mning (Bňten, Umeň)

2013-08-24 Enginerik & Cassandra (TC, Umeň)

2013-08-17 SMMR: Northern Tactics (TC, Umeň)

2013-08-09 The John Holmes Warehouse Garage (TC, Umeň)

2013-08-03 Academics + Blondino (TC, Umeň)

2013-07-27 SMMR (TC, Umeň)

2013-07-20 Salazar Brothers (TC, Umeň)

2013-07-13 SMMR: Mahoyo och LAN-gurls (TC, Umeň)

2013-07-06 SMMR: Northern Tactics & Dan Wiklander (TC, Umeň)

2013-06-29 SMMR: Mayka + Cassandra + Blondino (TC, Umeň)

2013-06-15 SMMR: Northern Tactics & Dan Wiklander (TC, Umeň)

2013-06-08 Lńkarexamen (─pplet, Umeň)

2013-06-08 SMMR (TC, Umeň)

2013-06-01 2 X 30 (So Stockholm Gallery, Stockholm)

2013-05-25 Premińr: SMMR (TC, Umeň)

2013-05-24 Premińr f÷r Bňten (Bňten, Umeň)

2013-05-18 Kulturnatta (TC, Umeň)

2013-05-11 Persson & Hardfeldt (TC, Umeň)

2013-05-04 Kevin Hall x Sebastian Grannas (TC, Umeň)

2013-04-27 Electropical: Sjukstugan x Broder John & Friman (TC, Umeň)

2013-04-20 Enginerik x Dan W (TC, Umeň)

2013-04-13 Christian Dinamarca x Enginerik (TC, Umeň)

2013-04-06 Umeň Open (Folkets Hus, Umeň)

2013-04-06 Umeň Open (TC, Umeň)

2013-03-30 Pňskfesten: Cassandra x Mona Lisa (TC, Umeň)

2013-03-23 Kevin Hall x Erik Hillbom (TC, Umeň)

2013-03-16 Mayka x Klubb Trubbel (TC, Umeň)

2013-03-09 Electropical (TC, Umeň)

2013-03-02 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2013-03-01 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2013-02-23 Northern Tactics x Dan W (TC, Umeň)

2013-02-16 Kevin Hall x Vedette (TC, Umeň)

2013-02-09 Cassandra x Friman (TC, Umeň)

2013-02-02 Electropical (TC, Umeň)

2013-01-26 Alex Valijani x Emma S÷derlund (TC, Umeň)

2012-12-26 Folkets Bas: Annandagen (Folkets Hus, Umeň)

2012-12-25 Folkets Bas: Juldagen (TC, Umeň)

2012-12-22 Martin Lundvalls sista gig (TC, Umeň)

2012-12-15 Cassandra x Friman (TC, Umeň)

2012-12-15 Refused: sista spelningen (Exel Arena, Umeň)

2012-12-08 Metal on Metal (TC, Umeň)

2012-12-01 Wayne & Woods (TC, Umeň)

2012-11-24 Electropical (TC, Umeň)

2012-11-17 Rail Jam: Efterfest (TC, Umeň)

2012-11-10 Insomnia (TC, Umeň)

2012-11-03 Greyscale: Halloween (TC, Umeň)

2012-11-03 HOUSE OF METAL Kickoff (Studion, Umeň)

2012-10-27 Cleo + Tjackie & Dan Wiklander (TC, Umeň)

2012-10-20 Adam Tensta (TC, Umeň)

2012-10-13 Cassandra x Duck / Cover (TC, Umeň)

2012-10-13 Love & Lust (Corona, Umeň)

2012-10-12 Caribbean Party (Corona, Umeň)

2012-10-06 Insomnia: Kill FM x Alex Valijani (TC, Umeň)

2012-09-29 Marcus Price & Carli (TC, Umeň)

2012-09-22 Metal on Metal (TC, Umeň)

2012-09-15 Alex Valinjani x Cassandra (TC, Umeň)

2012-09-08 ELECTROPICAL X INSOMNIA (TC, Umeň)

2012-09-08 Grand Opening ft Swedish Angels (Corona, Umeň)

2012-09-01 Nattklubb (TC, Umeň)

2012-08-25 L÷rdag (Scharinska, Umeň)

2012-08-25 Relesefest X Marks The Spot ft Xavier (5ive, Umeň)

2012-08-24 Club RosÚ + Insomnia (TC, Umeň)

2012-08-17 Club RosÚ (TC, Umeň)

2012-08-11 Fade (TC, Umeň)

2012-08-11 Lesra (Trńdgňrden, Umeň)

2012-08-04 Fade (TC, Umeň)

2012-08-04 Scumkill @ Trńdgňrden (Studion, Umeň)

2012-07-27 Klubb Femtastic ft Gnucci + Northern Tactics + Bella Boo (Socialize, Umeň)

2012-07-27 Sommarfesten: No Billion Dollars + Broder John & Friman (TC, Umeň)

2012-07-26 Ta Helg! (Trńdgňrden, Umeň)

2012-07-24 Tisdagar pň Rex (Rex, Umeň)

2012-07-21 Fade ft StoneBridge + Chris Kaeser (TC, Umeň)

2012-07-21 Magic Slim and the Teardrops (Droskan, Umeň)

2012-07-13 Club RosÚ: Chase the Sun (TC, Umeň)

2012-07-13 Klubb Femtastic ft Sister Justice + Neyney (Socialize, Umeň)

2012-07-06 Club RosÚ (TC, Umeň)

2012-06-30 Fade (TC, Umeň)

2012-06-16 Tńfteňfestivalen (Tńfteborg, Tńfteň)

2012-06-15 Club RosÚ (TC, Umeň)

2012-06-15 Tńfteňfestivalen (Tńfteborg, Tńfteň)

2012-06-08 Club RosÚ (TC, Umeň)

2012-06-05 Studentbalen (Folkets Hus, Umeň)

2012-06-01 Premińr: Club RosÚ (TC, Umeň)

2012-05-26 Brńnnbollsfesten: Rebecca & Fiona (Corona, Umeň)

2012-05-26 Nattklubb (TC, Umeň)

2012-05-25 Brńnnbollsfesten: Familjen (Corona, Umeň)

2012-05-25 Brńnnbollsyran (Fysikgrńnd, Umeň)

2012-05-19 Kulturnatta (TC, Umeň)

2012-05-19 Kulturnatta (Stadskyrkan + Scharinska, Umeň)

2012-05-18 Bj÷rn Rosenstr÷m och Det Jńvla Bandet (Corona, Umeň)

2012-05-12 Metal on Metal (TC, Umeň)

2012-05-05 Club Insomnia @ TC (TC, Umeň)

2012-04-30 Valborgsfesten (Corona, Umeň)

2012-04-28 Greyscale (TC, Umeň)

2012-04-27 Countdown to Heaven (Corona, Umeň)

2012-04-21 Klubb Modńrn (TC, Umeň)

2012-04-21 Still Yeah ft Northern Tactics + Cleo (Socialize, Umeň)

2012-04-21 Super Saturday (Corona, Umeň)

2012-04-20 Blackout (Corona, Umeň)

2012-04-14 Metal On Metal (TC, Umeň)

2012-04-14 Super Saturday (Corona, Umeň)

2012-04-13 Adrian Lux (Corona, Umeň)

2012-04-07 Club Insomnia (TC, Umeň)

2012-03-31 100% Party (Corona, Umeň)

2012-03-31 Umeň Open (TC, Umeň)

2012-03-30 100% Party (Corona, Umeň)

2012-03-25 Love & Lust Flower Power Paint Party (Corona, Umeň)

2012-03-17 Klubb Modńrn (TC, Umeň)

2012-03-17 Super Saturday (Corona, Umeň)

2012-03-16 Naken pň Umeň Open - Kick Off (Lokal, Umeň)

2012-03-16 Norlie & KKV (Corona, Umeň)

2012-03-10 Sockerbeat (Corona, Umeň)

2012-03-09 Knappen & Hakim (Corona, Umeň)

2012-03-03 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2012-03-03 Super Saturday (Corona, Umeň)

2012-03-02 100 Dagars-festen (Corona, Umeň)

2012-03-02 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2012-03-01 RBMA: Marcus Price + Carli (Scharinska, Umeň)

2012-02-25 Greyscale: Mardi Gras (TC, Umeň)

2012-02-25 L÷ningshelg (Corona, Umeň)

2012-02-24 L÷ningshelg (Corona, Umeň)

2012-02-18 Corona Allstars (Corona, Umeň)

2012-02-17 Adam Tensta (Corona, Umeň)

2012-02-11 Goodfellas ft Todcdfwb+Gidge+King Chris (Scharinska, Umeň)

2012-02-11 Weekend of Love: Love and Lust (Corona, Umeň)

2012-02-10 Weekend of Love: Club Empire (Corona, Umeň)

2012-02-04 Club Insomnia (TC, Umeň)

2012-02-04 Club Sockerbeat (Corona, Umeň)

2012-02-03 Let's get it started (Corona, Umeň)

2012-01-28 Klubb Modńrn (TC, Umeň)

2012-01-28 You Are Invited (Corona, Umeň)

2012-01-27 You Are Invited (Corona, Umeň)

2012-01-26 Invigning av Isbaren och nya TC (TC, Umeň)

2012-01-21 Thank God it's Helg (Corona, Umeň)

2012-01-20 Thank God its Helg (Corona, Umeň)

2012-01-14 Sńsongspremińrshelg (Corona, Umeň)

2012-01-13 Sńsongspremińr (Corona, Umeň)

2012-01-05 Hela Huset Gungar feat. Peter Siepen m.fl. (TC, Umeň)

2011-12-26 Annandagen (Scharinska, Umeň)

2011-12-26 Annandagsfesten (TC + ─pplet, Umeň)

2011-12-25 Goodfellas & TC Folk (TC, Umeň)

2011-12-25 Juldagen (Corona, Umeň)

2011-12-25 Pop etc, Folkhemmet & Sotarn (Scharinska, Umeň)

2011-12-17 Love & Lust Hot Xmas (Corona, Umeň)

2011-12-17 RB Rytm ft NT (TC, Umeň)

2011-12-16 Julskivan 2011 (Corona, Umeň)

2011-12-10 House i advent (TC, Umeň)

2011-12-10 Jack Millz @ Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-12-09 Oleg (Corona, Umeň)

2011-12-03 Klubb Istid (TC, Umeň)

2011-12-03 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-12-02 Fatman Scoop & The Vibe (Corona, Umeň)

2011-11-26 Emerald Events ft Al Azif, Kodie & Youthman (─pplet, Umeň)

2011-11-26 Metal on Metal (TC, Umeň)

2011-11-26 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-11-25 The Voice (Corona, Umeň)

2011-11-19 Love & Lust Fantasia (Corona, Umeň)

2011-11-19 Random Bastards Rytm ft Northern Tactics (TC, Umeň)

2011-11-18 White Party (Corona, Umeň)

2011-11-12 Kapellet (TC, Umeň)

2011-11-12 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-11-11 Klubb Play ft Nause (Corona, Umeň)

2011-11-05 Dada Life (Corona, Umeň)

2011-11-05 Greyscale (TC, Umeň)

2011-11-04 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-10-29 After Ski-doo (TC, Umeň)

2011-10-29 Halloween (Corona, Umeň)

2011-10-28 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-10-22 Julia + Sai = 50 (Socialize, Umeň)

2011-10-22 Klubb Istid (TC, Umeň)

2011-10-22 Pink Party Weekend (Corona, Umeň)

2011-10-21 Pink Party Weekend (Corona, Umeň)

2011-10-15 RB Rytm (TC, Umeň)

2011-10-15 Shuffling Weekend (Corona, Umeň)

2011-10-14 Shuffling Weekend (Corona, Umeň)

2011-10-08 Kapellet (TC, Umeň)

2011-10-08 Love & Lust UV Paint Party (Corona, Umeň)

2011-10-07 Fest hos Corona ft Mange Makers (Corona, Umeň)

2011-10-07 Take Queer (Socialize, Umeň)

2011-10-01 Dont Stop The Party (Corona, Umeň)

2011-10-01 Metal on Metal (TC, Umeň)

2011-09-30 Dont Stop The Party (Corona, Umeň)

2011-09-30 Inflyttningsfest (Codemill, Umeň)

2011-09-24 Klubb Istid (TC, Umeň)

2011-09-24 Rock your weekend, Toga Edition (Corona, Umeň)

2011-09-24 Tobbe 40 ft K-pist (Scharinska, Umeň)

2011-09-23 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-09-20 Tisdagsklubben (Corona, Umeň)

2011-09-17 25-ňrs-jubileum (TC, Umeň)

2011-09-17 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-09-16 Klybb Play ft Albin Myers (Corona, Umeň)

2011-09-13 Tisdagsklubben (Corona, Umeň)

2011-09-10 Fade (TC, Umeň)

2011-09-10 Rock Your Weekend (Corona, Umeň)

2011-09-09 DJ Hňngel (Corona, Umeň)

2011-09-06 Tisdagsklubben (Corona, Umeň)

2011-09-03 Emerald Events (TC + ─pplet, Umeň)

2011-09-03 Smygpremińr (Corona, Umeň)

2011-09-02 Rebecca + Fiona (Corona, Umeň)

2011-08-27 Fade (TC, Umeň)

2011-08-27 VIP-kvńll (Allstar, Umeň)

2011-08-26 Sńsongens sista Club Rose (TC, Umeň)

2011-08-20 Fade (TC, Umeň)

2011-08-19 Club Rose (TC, Umeň)

2011-08-19 Slńppfest med Airijoki och Laservňgen (Socialize, Umeň)

2011-08-13 Fade (TC, Umeň)

2011-08-12 Club Rose (TC, Umeň)

2011-08-06 Fade (TC, Umeň)

2011-08-05 Club Rose (TC, Umeň)

2011-07-30 Fade (TC, Umeň)

2011-07-30 Take Queer Summerparty (Socialize, Umeň)

2011-07-29 Club Rose (TC, Umeň)

2011-07-29 Safari Sound ft DJ Shirkhan + Sammy K (Vita Bj÷rn, Umeň)

2011-07-27 Sketch (Vita Bj÷rn, Umeň)

2011-07-23 Fade (TC, Umeň)

2011-07-23 Trństockfestivalen (Schtaan, Skellefteň)

2011-07-22 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-07-22 Trństockfestivalen (Schtaan, Skellefteň)

2011-07-16 Broke n Ballin ft Slum Gogz (Vita Bj÷rn, Umeň)

2011-07-16 Fade (TC, Umeň)

2011-07-16 Lust for Life (Scharinska, Umeň)

2011-07-15 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-07-15 Kapellet (Vita Bj÷rn, Umeň)

2011-07-09 FADE@TC (TC, Umeň)

2011-07-08 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-07-02 FADE@TC (TC, Umeň)

2011-07-01 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-06-18 110% Sommar (TC, Umeň)

2011-06-18 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2011-06-17 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-06-17 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2011-06-11 Fade (TC, Umeň)

2011-06-11 Leave The World Behind (Fabriken, Umeň)

2011-06-10 Club RosÚ (TC, Umeň)

2011-06-04 FADE feat. Alex Lewerentz (TC, Umeň)

2011-06-03 Club RosÚ ft Benji of Sweden (TC, Umeň)

2011-06-03 Sńsongsavslutning ft Dogge Doggelito (Corona, Umeň)

2011-05-28 Brńnnbollsfesten: Veronica Maggio (Corona, Umeň)

2011-05-28 Klubb Istid (TC, Umeň)

2011-05-27 Brńnnbollsfesten: Maskinen (Corona, Umeň)

2011-05-27 Brńnnbollsyran (Fysikgrńnd, Umeň)

2011-05-21 Bňtens premińr (Bňten, Umeň)

2011-05-21 End of the World (Corona, Umeň)

2011-05-21 Goodfellas ft All Out Dubstep + Northern Tactics (Scharinska, Umeň)

2011-05-21 Kulturnatta (TC, Umeň)

2011-05-20 En Vńldigt Fullsatt Fredag (TC, Umeň)

2011-05-14 Gaiakollektivet XL ft Million Styles + Sockerbeat (Corona, Umeň)

2011-05-14 Klubb Henry (TC, Umeň)

2011-05-14 MADE (Operan, Umeň)

2011-05-13 MADE (Operan, Umeň)

2011-05-07 Metal On Metal (TC, Umeň)

2011-05-07 Super Saturday - Peddan In The Park Fundraiser (Corona, Umeň)

2011-05-06 Club Play - Fredagskńrlek (Corona, Umeň)

2011-04-30 Istid (TC, Umeň)

2011-04-30 Valborg (Corona, Umeň)

2011-04-29 Kvalborg@Corona (Corona, Umeň)

2011-04-29 Vimlig @ Socialize (Socialize, Umeň)

2011-04-23 Lotus Land (Scharinska, Umeň)

2011-04-23 Pňskafton (TC, Umeň)

2011-04-16 Discokompaniet: Psychemagik (Socialize, Umeň)

2011-04-16 Looptroop Rockers (Corona, Umeň)

2011-04-16 Random Bastards Rytm ft Chords + DJ Large (TC, Umeň)

2011-04-15 The Vibe: Al Azif (Corona, Umeň)

2011-04-09 Club Sockerbeat + Katten och Kniven (Scharinska, Umeň)

2011-04-09 Metal on Metal (TC, Umeň)

2011-04-09 Super Saturday: Dj Miss Lopez (Corona, Umeň)

2011-04-08 We Love Fridays + Thomas Rusiak (Corona, Umeň)

2011-04-02 Goodfellas Open: Northern Tactics + Sockerbeat + Henry + K÷tta + Resolute Sound (Scharinska, Umeň)

2011-04-02 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-04-02 Umeň Open (TC, Umeň)

2011-04-01 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-04-01 Umeň Open (Folkets Hus, Umeň)

2011-03-26 Gaiakollektivet ft Turbulence + Sockerbeat + Balettakademien (Corona, Umeň)

2011-03-26 Klubb Henry @ TC (TC, Umeň)

2011-03-19 Istid (TC, Umeň)

2011-03-19 Ministeriet + Sockerbeat (Scharinska, Umeň)

2011-03-19 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-03-18 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-03-12 Random Bastards Rytm (TC, Umeň)

2011-03-12 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-03-12 Trompe Le Monde (Rňdhuskńllaren, Umeň)

2011-03-11 Klubb Play: After ski (Corona, Umeň)

2011-03-08 Klassfesten (Corona, Umeň)

2011-03-05 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2011-03-05 Popcorn (Socialize, Umeň)

2011-03-05 Super Saturday: Salazar Brothers + Pato Pooh (Corona, Umeň)

2011-03-04 House of Metal (Folkets Hus, Umeň)

2011-03-04 Klubb Play: 100-dagarsfesten (Corona, Umeň)

2011-03-04 Sykets releasefest (Scharinska, Umeň)

2011-02-26 Klubb Henry (TC, Umeň)

2011-02-26 Super Saturday (Corona, Umeň)

2011-02-25 International Pub (Skogis, Umeň)

2011-02-25 KLUBB PLAY: DJ Quality Video-set (Corona, Umeň)

2011-02-19 Club Sockerbeat ft Addeboy vs Cliff, Gaiakollektivet & Cleo (Corona, Umeň)

2011-02-19 Klubb Istid (TC, Umeň)

2011-02-18 KLUBB PLAY: DJ Mangoo (Corona, Umeň)

2011-02-12 Random Bastards (TC, Umeň)

2011-02-12 Super Saturday: Valentines Party 12/2 @ Corona (Corona, Umeň)

2011-02-11 Klubb Play: Alex Moreno (Corona, Umeň)

2011-02-05 Metal on Metal (TC, Umeň)

2011-02-05 Super Saturday: Salazar Brothers + STOR (Corona, Umeň)

2011-02-04 Klubb Play (Corona, Umeň)

2011-01-29 Goodfellas ft Flux Pavilion (Scharinska, Umeň)

2011-01-29 Klubb Henry (TC, Umeň)

2011-01-29 Super Saturday: DJ Patrick Aurelle (Corona, Umeň)

2011-01-28 Sockerbeat (Corona, Umeň)

2011-01-22 Henrik B @ Corona (Corona, Umeň)

2011-01-21 Klubb Play feat. Peter Siepen (Corona, Umeň)

2011-01-21 Linus' leaving do (Imperiet, Stockholm)

2011-01-15 Reopening Weekend (Corona, Umeň)

2011-01-14 Reopening Weekend (Corona, Umeň)

2011-01-05 Hela Huset Gungar (Folkets Hus, Umeň)

2010-12-26 Annandagen (Scharinska, Umeň)

2010-12-26 Annandagen (Rex, Umeň)

2010-12-26 Annandagen (TC, Umeň)

2010-12-26 Annandagen ft DJ Qute (Corona, Umeň)

2010-12-25 Juldagen med Goodfellas, U┼ Sl÷jd Mafia, Midnight Ramble mfl (Scharinska, Umeň)

2010-12-25 Juldagen med Henry + Discokompaniet + Teres + TC Folk (TC, Umeň)

2010-12-25 Juldagen med Peter Siepen + Roonie (Corona, Umeň)

2010-12-18 Club Sockerbeat: Sńsongsavslutning (Corona, Umeň)

2010-12-18 Metal on Metal (TC, Umeň)

2010-12-17 Julskivan 2010 (Corona, Umeň)

2010-12-11 Lucia Night (Corona, Umeň)

2010-12-11 Random Bastards Rytm (TC, Umeň)

2010-12-04 Club Henry (TC, Umeň)

2010-12-04 Super Saturday! (Corona, Umeň)

2010-12-03 F÷retagsfesten 2010 (─pplet, Umeň)

2010-12-03 The Vibe-Total Urban Nightclub! (Corona, Umeň)

2010-11-27 Club Les Femmes (TC, Umeň)

2010-11-27 Hoffmaestro gńst-DJs (Corona, Umeň)

2010-11-27 Sista kvńllen med Shape Up! (Scharinska, Umeň)

2010-11-26 Klubb Utkant'n (Krogen, Umeň)

2010-11-26 Professor P & Akilles (Corona, Umeň)

2010-11-20 Discokompaniet ft Drop Out Orchestra (Socialize, Umeň)

2010-11-20 Metal on Metal (TC, Umeň)

2010-11-20 (─nnu) mer ň mer data (Universum + Origo, Umeň)

2010-11-20 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-11-19 Apan g÷r slut (Scharinska, Umeň)

2010-11-19 Grńddan (Rex, Umeň)

2010-11-19 Housewives (Corona, Umeň)

2010-11-19 Mer ň mer data (Origo, Umeň)

2010-11-13 Familjen (Corona, Umeň)

2010-11-13 Random Bastards Rytm (TC, Umeň)

2010-11-13 The Barn (Socialize, Umeň)

2010-11-12 International Pub! (Skogis, Umeň)

2010-11-12 The Vibe presents Rigo DJ set (Corona, Umeň)

2010-11-06 Klubb Henry (TC, Umeň)

2010-11-06 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-11-05 Club Sockerbeat feat. Shape Up!, Tigerboys, Thestickup + Gaiakollektivet (Corona, Umeň)

2010-10-30 Goodfellas Halloween ft DJ SHIFTEE (Scharinska, Umeň)

2010-10-30 Halloween (Corona, Umeň)

2010-10-23 Den Svenska Bj÷rnstammen + DJ Peter Siepen (Corona, Umeň)

2010-10-23 Premińr: Club Les Femmes (TC, Umeň)

2010-10-23 Sketch 3 ňr + 7UP! (Fabriken, Umeň)

2010-10-23 Take Queer (Socialize, Umeň)

2010-10-22 The Vibe: Urban Battle (Corona, Umeň)

2010-10-22 Umeň Design Night (Fashion Wknd) (Motorcentralen, Umeň)

2010-10-16 Folkets Fest (Folkets Hus, Umeň)

2010-10-16 Random Bastards Rytm (TC, Umeň)

2010-10-16 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-10-15 Klubb Play (Corona, Umeň)

2010-10-09 Mashed Up (Scharinska, Umeň)

2010-10-09 Pink Party Weekend (Corona, Umeň)

2010-10-08 Djungeltrumman + Shape Up! + Club Sockerbeat + Klubb Henry (Scharinska, Umeň)

2010-10-08 Hemliga Klubben (Rex, Umeň)

2010-10-08 Pink Party Weekend (Corona, Umeň)

2010-10-02 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-10-01 Goodfellas med Random Bastards Soundsystem (Scharinska, Umeň)

2010-10-01 Humorhimlen Live (Corona, Umeň)

2010-09-25 Discokompaniet ft Cobra Krames (Socialize, Umeň)

2010-09-25 Shape Up! + Tronik Youth (Scharinska, Umeň)

2010-09-25 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-09-24 Club Sockerbeat ft Audiostalkers (Corona, Umeň)

2010-09-21 Klassfesten (Corona, Umeň)

2010-09-18 Super Saturday (Corona, Umeň)

2010-09-17 Klubb play: The Vibe! (Corona, Umeň)

2010-09-14 Klassfesten (Corona, Umeň)

2010-09-11 Fullhouse (Rex, Umeň)

2010-09-11 Mono (TC, Umeň)

2010-09-10 C-inspark (Origo, Umeň)

2010-09-10 We speak no americano (Corona, Umeň)

2010-09-07 Klassfesten (Corona, Umeň)

2010-09-04 Dr Alban (Corona, Umeň)

2010-09-04 Mashed Up (Kňrhuset Villan, Umeň)

2010-09-04 Mono (TC, Umeň)

2010-09-03 Grand Opening (Corona, Umeň)

2010-08-28 Goodfellas ft Mats Nileskńr (Scharinska, Umeň)

2010-08-28 Smygpremińrhelg (Corona, Umeň)

2010-08-28 Sńsongsavslutning f÷r Fade ft Albin Myers (TC, Umeň)

2010-08-27 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-08-27 Smygpremińr (Corona, Umeň)

2010-08-21 En Sommarceremoni med Shape Up! + Matts Katt + Henry mfl (Droskan, Umeň)

2010-08-21 Fade (TC, Umeň)

2010-08-20 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-08-20 Plus 27 (Rex, Umeň)

2010-08-20 Scharinska goes British (Scharinska, Umeň)

2010-08-16 Fashion12 + KAOS Efterfest (F12, Stockholm)

2010-08-07 VERSUS: Danskjńvlar! (Babel, Malm÷)

2010-07-31 Goodfellas + Sketch: Broke n ballin + Uň Sl÷jd Mafia (Vita Bj÷rn, Umeň)

2010-07-31 Livin Lavish Birthday Bash (Socialize, Umeň)

2010-07-31 Oliver Ingrosso @ FADE (TC, Umeň)

2010-07-30 Club RosÚ @ TC (TC, Umeň)

2010-07-27 Tisdag pň Rex + Adrian Lux + Buddy Waters Vs King Gold + Donken (Rex, Umeň)

2010-07-24 Redsledge Allstars@FADE (TC, Umeň)

2010-07-24 Trństockfestivalen (Schtaan, Skellefteň)

2010-07-23 Club Hollywood Vs Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-07-23 Trństockfestivalen (Schtaan, Skellefteň)

2010-07-20 TC Galore (TC, Umeň)

2010-07-20 Tisdag pň Rex ft Shape Up! (Rex, Umeň)

2010-07-17 Loca Sessions @ Fade (TC, Umeň)

2010-07-16 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-07-16 Discokompaniet @ Socialize (Socialize, Umeň)

2010-07-10 AN21 @ Fade (TC, Umeň)

2010-07-09 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-07-09 Hemliga klubben (Hemliga stńllet, Umeň)

2010-07-03 FADE House Music, All Night Long! (TC, Umeň)

2010-07-02 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-07-02 Club Socialize x Buddy Waters X Chill Collins x Br÷derna Warg (Socialize, Umeň)

2010-06-19 FADE (TC, Umeň)

2010-06-19 Goodfellas + Sketch: Broke n Ballin + Sokoban (Vita Bj÷rn, Umeň)

2010-06-18 Club RosÚ (TC, Umeň)

2010-06-18 Club Socialize (Socialize, Umeň)

2010-06-12 Goodfellas x SUKH KNIGHT (UK) x KÍTTA! x TWISTED (Scharinska, Umeň)

2010-06-12 TC FADE House Music, All Night Long! (TC, Umeň)

2010-06-11 Premińr f÷r Club RosÚ !! (TC, Umeň)

2010-06-05 Nattklubb (TC, Umeň)

2010-06-05 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2010-06-04 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2010-06-03 Studentbal (Folkets Hus, Umeň)

2010-05-29 Brńnnbollsfest ft Timbuktu + Promoe + LTR + Henry + Sockerbeat (Corona, Umeň)

2010-05-29 Klubb Zoo goes Yran (Scharinska, Umeň)

2010-05-29 Nattklubb (TC, Umeň)

2010-05-28 Brńnnbollsyran (Fysikgrńnd, Umeň)

2010-05-28 Club Socialize (Socialize, Umeň)

2010-05-22 Gaiakollektivet + Ras Zacharri + Michael Moses (Scharinska, Umeň)

2010-05-22 Kung Triton + Nattklubb (TC, Umeň)

2010-05-22 Socialize (Socialize, Umeň)

2010-05-21 Karibien-Schlager-Kryssning med Babylon (Rex, Umeň)

2010-05-15 Yran2010 KickOff fest! (TC, Umeň)

2010-05-14 Uptown/Downtown ::loft party:: Midtown (511 w.33rd St, NYC)

2010-05-08 Nattklubb (TC, Umeň)

2010-05-08 Viprelease-Club Rose (TC, Umeň)

2010-05-07 Highstepping (TC, Umeň)

2010-05-07 Kashmir+Djungeltrumman+Rex Celebrerar Klubbňret & U┼ Klubbscen (Rex, Umeň)

2010-04-30 Valborgsfesten 2010 (Corona, Umeň)

2010-04-24 Snart L÷rdag Igen@TC (TC, Umeň)

2010-04-23 Konstig Klubb + Riot Kid (Fabriken, Stockholm)

2010-04-17 Gaiakollektivet + General Knas (Scharinska, Umeň)

2010-04-17 HipHop is so 2010 (TC, Umeň)

2010-04-16 Hoffmaestro & Chraa (Corona, Umeň)

2010-04-10 Det ńr bara l÷rdag en gňng i veckan (TC, Umeň)

2010-04-10 Shape Up! (Scharinska, Umeň)

2010-04-10 Sketch (Vita Bj÷rn, Umeň)

2010-04-09 High Stepping (TC, Umeň)

2010-04-09 Kashmir (Rex, Umeň)

2010-04-09 Mashed Up + Goodfellas (Corona, Umeň)

2010-04-01 Goodfellas + The Salazar Brothers + Mashed Up (Scharinska, Umeň)

2010-03-27 Shape Open (Scharinska, Umeň)

2010-03-27 Stereoarki (TC, Umeň)

2010-03-26 Twisted ft DJ STQ (Corona, Umeň)

2010-03-13 FullHouse (Rex, Umeň)

2010-03-13 Goodfellas + Marcus Price + High Stepping (Scharinska, Umeň)

2010-03-13 Nattklubb + Stereoarki (TC, Umeň)

2010-03-13 Samiska veckan + Ara + Glesbygdn (Studion, Umeň)

2010-03-06 House of Metal (TC, Umeň)

2010-03-05 Mashed Up: Smash N' Dance (Corona, Umeň)

2010-02-27 Nattklubb + Alpski + Stereoarki (TC, Umeň)

2010-02-27 Shape Up! ft Hństpojken + Cobra Krames (Scharinska, Umeň)

2010-02-27 Sketch (Vita Bj÷rn, Umeň)

2010-02-26 International Olympic Pub (Skogis, Umeň)

2010-02-26 Umeň Open Kickoff (Corona, Umeň)

2010-02-13 Nattklubb ft Stereoarki (TC, Umeň)

2010-02-12 Klubb Henry goes SPORT (Corona, Umeň)

2010-02-06 Goodfellas + Tom Encore + Sound of Gńllivare + Northern Tactics (Scharinska, Umeň)

2010-02-06 Premińr Nattklubb (TC, Umeň)

2010-02-02 Odeur A/W 2010 (Berns, Stockholm)

2010-01-30 Babylon: Glamour Drag Moviestars (Aschanska, Umeň)

2010-01-30 Shape Up! ft Jeans Team + Festa Med Killar (Scharinska, Umeň)

2010-01-29 Mashed Up (Corona, Umeň)

2010-01-16 Ekonomfesten (TC, Umeň)

2010-01-16 FullHouse med Stora Vinterfesten (Rex, Umeň)

2010-01-15 Club Sockerbeat (Krogen Krogen, Umeň)

2009-12-26 Annandagen (Scharinska, Umeň)

2009-12-26 Annandagen (Rex, Umeň)

2009-12-26 Annandagen (Invito, Umeň)

2009-12-25 Goodfellas + Livin Lavish + Henry + Brrap mfl (Scharinska, Umeň)

2009-12-12 Battle of Botnia II: Second Coming (50mm) (Gammliahallen, Umeň)

2009-12-12 Battle of Botnia II: Second Coming (vidvinkel) (Gammliahallen, Umeň)

2009-12-12 Brrrap!! Brrrap!! Triobelisk, live (Aschanska, Umeň)

2009-12-12 Radio Loca Sessions + BoB II efterfest (TC, Umeň)

2009-12-12 Shape Up! ft Harlem + Discow Moscow (Scharinska, Umeň)

2009-12-11 Premińr: Klubb Henry (Corona, Umeň)

2009-12-05 Club Zoo (TC, Umeň)

2009-12-04 Livin Lavish + Goodfellas (TC, Umeň)

2009-11-28 MONO@TC-Absolute Dance Night (TC, Umeň)

2009-11-21 Swangin-N-Bangin (TC, Umeň)

2009-11-20 Goodfellas + Trainspotters (Scharinska, Umeň)

2009-11-14 Mono ft DJ Taro (TC, Umeň)

2009-11-07 Folkets Fest (─pplet, Umeň)

2009-11-07 Mono + Club Zoo (TC, Umeň)

2009-11-06 International Pub (Skogis, Umeň)

2009-10-31 Creative Lounge 1 ňr (Creative Lounge, Umeň)

2009-10-31 Goodfellas + Nńńńk + Cocotaxi m fl (Scharinska, Umeň)

2009-10-31 Mono ft. Madonna Celebration Party (TC, Umeň)

2009-10-24 ??? (TC, Umeň)

2009-10-23 Konstig Klubb (Fabriken, Stockholm)

2009-10-17 Addeboy vs Cliff + Apan (Scharinska, Umeň)

2009-10-17 Brrrap! Brrrap! (Aschanska, Umeň)

2009-10-17 Mono + Swangin-N-Bangin (TC, Umeň)

2009-10-10 Club Give (TC, Umeň)

2009-10-09 Umeň Fashion Weekend (Blandade hak, Umeň)

2009-10-03 Goodfellas ft DJ Confuze + Urskogen (Scharinska, Umeň)

2009-10-03 Mono ft Club Zoo + Magnus + Teres (TC, Umeň)

2009-09-26 Mono (TC, Umeň)

2009-09-26 Shape Up! (Scharinska, Umeň)

2009-09-26 Super Saturday (Corona, Umeň)

2009-09-25 Babylon (Aschanska, Umeň)

2009-09-19 Swangin-n-Bangin + TC Mono (TC, Umeň)

2009-09-18 Codemillmingel (KBC, Umeň)

2009-09-12 Humlan tar ÷ver (Scharinska, Umeň)

2009-09-12 Mono (TC, Umeň)

2009-09-05 Cocktailfest (Warg Residence, Umeň)

2009-09-05 Mono (TC, Umeň)

2009-09-05 Shape Up! (Scharinska, Umeň)

2009-08-29 Fade (TC, Umeň)

2009-08-29 Goodfellas (Scharinska, Umeň)

2009-08-28 Club RosÚ (TC, Umeň)

2009-08-22 Fade (TC, Umeň)

2009-08-21 Club RosÚ (TC, Umeň)

2009-08-15 Fade (TC, Umeň)

2009-08-15 Frida 30 (Scharinska, Umeň)

2009-08-14 Club RosÚ (TC, Umeň)

2009-08-13 Holidaze (TC, Umeň)

2009-08-01 Efterfest (D÷belns park, Umeň)

2009-08-01 Fade (TC, Umeň)

2009-08-01 Goodfellas (Scharinska, Umeň)

2009-07-31 Club RosÚ (TC, Umeň)

2009-07-30 Holidaze (TC, Umeň)

2009-07-29 Love Etc. + Alexandra Dahlstr÷m (Invito, Umeň)

2009-07-25 Fade ft DJ Salah (TC, Umeň)

2009-07-23 Holidaze (TC, Umeň)

2009-07-18 FADE@TC (TC, Umeň)

2009-07-18 Veronica Maggio + Two White Horses + 90210 (Trństockfestivalen, Skellefteň)

2009-07-17 Miss Li + Brrrap! Brrrap! (Trństockfestivalen, Skellefteň)

2009-07-14 Tisdagar pň Rex (Rex, Umeň)

2009-07-11 DII DII MAO DII DII MAO (Aschanska, Umeň)

2009-07-11 Fade (TC, Umeň)

2009-07-05 Copa Di Ristorante (Nolia, Umeň)

2009-07-05 Restaurangfest (Allstar, Umeň)

2009-07-04 Fade (TC, Umeň)

2009-07-03 Club RosÚ del 1 (TC, Umeň)

2009-07-03 Club RosÚ del 2 (TC, Umeň)

2009-07-02 Holidaze (TC, Umeň)

2009-06-27 Fade (TC, Umeň)

2009-06-25 Holidaze (TC, Umeň)

2009-06-13 FADE@TC (TC, Umeň)

2009-06-13 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2009-06-12 Tńfteňfestivalen (Tńfteň, Umeň)

2009-06-06 Lńkarexamensbal (─pplet, Umeň)

2009-06-06 Rythm Of The Night (TC, Umeň)

2009-06-06 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2009-06-04 UID Degree Party 2009 (Designh÷gskolan, Umeň)

2009-05-30 Babylon (Scharinska, Umeň)

2009-05-30 Livin Lavish (TC, Umeň)

2009-05-29 15mm Fysikgrńnd (┼lidhem, Umeň)

2009-05-29 28mm Fysikgrńnd (┼lidhem, Umeň)

2009-05-23 Kulturnatta@TC (TC, Umeň)

2009-05-21 Random Thursday in Shoreditch (Various venues, London)

2009-05-16 Brrrap! Brrrap! (Aschanska Villan, Umeň)

2009-05-16 Club Give (TC, Umeň)

2009-05-15 Two White Horses (Scharinska, Umeň)

2009-05-09 MADE / Chicks on Speed (Operan, Umeň)

2009-05-09 Rythm Of The Night (TC, Umeň)

2009-05-08 MADE (Operan, Umeň)

2009-05-02 Battle of Botnia — Efterfest (TC, Umeň)

2009-05-02 Shape Up (Plaza, Umeň)

2009-05-01 Zombie Club (Scharinska, Umeň)

2009-04-30 Goodfellas pres. RUN UME (Scharinska, Umeň)

2009-04-30 Valborg (Corona, Umeň)

2009-04-25 Husfest (Axtorpsvńgen 40, Umeň)

2009-04-25 Innebandygalan (OLearys, Umeň)

2009-04-25 Livin Lavish (TC, Umeň)

2009-04-25 Vňrfesten (Corona, Umeň)

2009-04-24 Bingo Bango (Scharinska, Umeň)

2009-04-24 In The Mood (Invito, Umeň)

2009-04-24 Leenda's Birthday Bash (Lobbyn, Umeň)

2009-04-18 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-04-18 Jon 30 (Rňgňngen, Umeň)

2009-04-11 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-04-11 Peter Arvidsson @ MONO (TC, Umeň)

2009-04-11 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2009-04-09 Goodfellas (Studion, Umeň)

2009-04-09 Skumparty (Corona, Umeň)

2009-04-04 Ladies Night (Corona, Umeň)

2009-04-04 Rythm Of The Night (TC, Umeň)

2009-04-04 Umeň Beat Collective (Scharinska, Umeň)

2009-04-03 Club C (Corona, Umeň)

2009-04-03 Johans Disputationsfest (Universitetsklubben, Umeň)

2009-04-02 Headhuntbankett (Corona, Umeň)

2009-03-28 Corona XL + 80-tal (Corona, Umeň)

2009-03-28 Umeň Open (Folkets Hus, Umeň)

2009-03-27 Club C / Club Wet (Corona, Umeň)

2009-03-27 Umeň Open (Folkets Hus, Umeň)

2009-03-21 Club Zoo @ TC (TC, Umeň)

2009-03-21 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-03-20 Club C (Corona, Umeň)

2009-03-14 After Ski / Corona XL (Corona, Umeň)

2009-03-14 Brrrap! Brrrap! (Aschanska, Umeň)

2009-03-14 Livin Lavish med Lorentz & M. Sakarias (TC, Umeň)

2009-03-14 NorrlandsOperan Goes Gay (Operan, Umeň)

2009-03-13 A Club Called Quest med Organismen & DJ Large (Loungen, O'Learys, Umeň)

2009-03-13 Back to the 90's (Corona, Umeň)

2009-03-07 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-03-07 Jonas Sńllberg @ MONO (TC, Umeň)

2009-03-07 UBC (Scharinska, Umeň)

2009-03-06 Club C (Corona, Umeň)

2009-03-06 Melodie MC (TC, Umeň)

2009-02-28 90210 (Scharinska, Umeň)

2009-02-28 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2009-02-28 Studio 54 (Corona, Umeň)

2009-02-27 Club C (Corona, Umeň)

2009-02-27 International Party (Skogis, Umeň)

2009-02-21 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-02-21 Mono (TC, Umeň)

2009-02-20 Inf÷r Umeň Open (Corona, Umeň)

2009-02-14 Club Zoo@MONO (TC, Umeň)

2009-02-14 Corona XL Loves You (Corona, Umeň)

2009-02-13 Club C / Back to the 90's (Corona, Umeň)

2009-02-13 Fredagar pň TC (TC, Umeň)

2009-02-10 Frida Selander + Club Crazy (Corona, Umeň)

2009-01-31 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-01-31 TC Mono (TC, Umeň)

2009-01-30 90210 — Get the Girls in the Mix (E-puben, Umeň)

2009-01-30 Club C + Club Wet (Corona, Umeň)

2009-01-30 Rythm Of The Night (TC, Umeň)

2009-01-27 Uniaden: Efterslńpp (Corona, Umeň)

2009-01-24 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-01-24 Micke 30 (Scharinska, Umeň)

2009-01-24 TC Mono (TC, Umeň)

2009-01-23 Club C (Corona, Umeň)

2009-01-20 Club Crazy (Corona, Umeň)

2009-01-17 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-01-17 Crazy Club Clash (R÷tt, Umeň)

2009-01-16 Club C (Corona, Umeň)

2009-01-10 Corona XL (Corona, Umeň)

2009-01-09 Smygpremińr (Corona, Umeň)

2008-12-31 New Year Royale (Skeppsholmen, Stockholm)

2008-12-26 Annandagen pň Rex (Rex, Umeň)

2008-12-26 Annandagen pň Scharinska (Scharinska, Umeň)

2008-12-26 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-12-20 Two White Horses (Scharinska, Umeň)

2008-12-19 Julskiva (Corona, Umeň)

2008-12-13 Ministry of Sound (Corona, Umeň)

2008-12-12 Club C (Corona, Umeň)

2008-12-06 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-12-06 Livin Lavish (TC, Umeň)

2008-12-06 Umeň Beat Collective (Scharinska, Umeň)

2008-12-05 Club C (Corona, Umeň)

2008-11-29 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-11-29 Klubb Flanell (Scharinska, Umeň)

2008-11-29 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-11-28 Club C (Corona, Umeň)

2008-11-15 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-11-14 Club C (Corona, Umeň)

2008-11-14 Folkets Jubel + 90210 (Scharinska, Umeň)

2008-11-11 Club Crazy (Corona, Umeň)

2008-11-08 Corona XL + Jonas Sńllberg (Corona, Umeň)

2008-11-08 Umeň Beat Collective (Scharinska, Umeň)

2008-11-07 Club C (Corona, Umeň)

2008-11-01 Halloween + Albin Myers (Corona, Umeň)

2008-11-01 Invigning (CreativeLounge.se, Umeň)

2008-10-31 Bada Bing Halloween Electro Party (Operan, Umeň)

2008-10-31 Halloween (Corona, Umeň)

2008-10-25 CoronaXL (Corona, Umeň)

2008-10-25 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-10-24 Club C (Corona, Umeň)

2008-10-18 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-10-17 Club C (Corona, Umeň)

2008-10-11 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-10-11 Umeň Beat Collective + Canadian Embassy (Scharinska, Umeň)

2008-10-10 Club C (Corona, Umeň)

2008-10-04 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-10-04 Livin Lavish (TC, Umeň)

2008-10-03 Club C (Corona, Umeň)

2008-10-03 Fredag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-09-27 Antidote (Fabriken, Umeň)

2008-09-27 Corona XL (Corona, Umeň)

2008-09-27 House music for the lovers (OLearys, Umeň)

2008-09-27 Pridefest (Operan, Umeň)

2008-09-27 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-09-26 Club C (Corona, Umeň)

2008-09-13 Umeň Beat Collective (Scharinska, Umeň)

2008-09-12 Shape Up! med Shout Out Louds (Plaza, Umeň)

2008-09-05 Fredag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-09-05 Invito (Invito, Umeň)

2008-09-03 Terrassen No 1 (OhlsonSmith(.se), Stockholm)

2008-08-30 Fade (TC, Umeň)

2008-08-30 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-08-26 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-08-23 Fade (TC, Umeň)

2008-08-19 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-08-15 185-ňrsfest (Fabriken, Umeň)

2008-08-12 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-07-29 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-07-25 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-07-22 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-07-15 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-07-11 Tńfteňfestivalen (Kollo, Tńfteň)

2008-07-08 Tisdag pň Rex (Rex, Umeň)

2008-06-28 Fade (TC, Umeň)

2008-06-28 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-06-27 Beachvolleyfest (Campus/IKSU, Umeň)

2008-06-13 Shape Up! (Plaza, Umeň)

2008-06-06 Go Knas! (Fabriken, Umeň)

2008-05-30 Petter 25 (Fredsgatan 12, Stockholm)

2008-05-23 Avslutningsfest (Umeň Konstskola, Umeň)

2008-05-17 FullHouse (Rex, Umeň)

2008-05-17 Umeň Beat Collective (TC, Umeň)

2008-05-10 MADE (Operan, Umeň)

2008-05-09 MADE (Operan, Umeň)

2008-05-03 Dňliga Gatan (Operan, Umeň)

2008-05-03 Livin Lavish (TC, Umeň)

2008-05-02 Klubb K÷ln (Plaza, Umeň)

2008-04-26 Andreas Holmgren 30 (Privatfest, ┼re)

2008-04-19 Feel My Heartbeat (TC, Umeň)

2008-04-12 Umeň Beat Collective (TC, Umeň)